Data konkursu: maj 2021
Typ konkursu: językowy
Organizator: SP nr 3 im. Marii Konopnickiej w Białej Podlaskiej
Zasięg konkursu: wojewódzki

Uczniowie klasy V i VI wzięli udział w Wojewódzkim Konkursie z Języka Angielskiego "English Challenge". Konkurs odbył się online pod kierunkiem nauczycieli języka angielskiego - pani Moniki Krasuskiej i pana Marcina Michalczuka. W I etapie wzięło udział 9 uczniów z naszej szkoły, do II etapu przeszło 5 osób. Quiz składał się z pytań sprawdzających znajomość zasad gramatycznych, słownictwa oraz kultury krajów anglojęzycznych. Podczas II etapu w naszej szkole najwyższy wynik uzyskał Mateusz Szafrański z klasy VI osiągając 81% poprawnych odpowiedzi i zajmując 22 miejsce na 176 uczestników. Gratulujemy!!!

Sukcesy

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15